Hakkımızda

ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

1994 yılında faaliyete geçen 9ekim Uluslararası Nakliyat Şirketi, uluslararası kapıdan kapıya ev eşyası taşıma ve lojistik hizmetlerikonusunda uzmanlaşmıştır.

Taşıma işlemi, eşyanın gelip-gideceği ülke ve müşterinin tercihi doğrultusunda kara, hava ve deniz (konteyner) yolu ile yapılır.

Taşınacak eşyanın paketlenmesi, gümrükleme işlemleri ve gerekli durumlarda ülke içi nakliyesi dış kaynak kullanmadan 9ekim bünyesinde halledilir. Firmamız eşyanın ulaştığı ülkede gerekli ise depolanması ya da yerine ulaştırılması konusunda akredite olmuş uluslararası evden eve taşıma firmaları ile işbirliği halindedir. Bu sayede nakliye işlemi başından sonuna güvenilir ve uzman ellerde tamamlanır.
9ekim, taşımacılık konusunda gösterdiği titizlik sayesinde çok uluslu birçok firmanın insan kaynakları departmanı tarafından güvenilen bir iş ortağına dönüşmüştür. Özellikle üst düzey yöneticilerinin taşınması konusunda insan kaynakları departmanları, firmamız uzmanlığını tercih etmektedir.

İstanbul Amerikan Konsolosluğu ve NATO askerlerinin ev ve kişisel (zati) eşyası 9 Ekim tarafından taşınmıştır.

Yabancı uyruklu personel (expat) taşınma yanı sıra Türkiye’den giden veya yurda kesin dönüş yapan Türk vatandaşlarına (naklihane), diplomatlara ve ataşelere uluslararası taşıma ve lojistik hizmeti verilir.

9ekim uluslararası nakliyat, ev eşyası taşıma konusundaki bilgi ve deneyiminin yanı sıra, uluslararası otomobil taşımacılığı alanında da uzmanlaşmış, dünyanın her yerine araç nakli gerçekleştirmektedir.

Uluslararası kişisel (zati) eşya ve ev eşyası taşımacılığı bilgi, deneyim ve dikkat gerektiren bir iştir. 9ekim 10 yıldır faaliyet gösterdiği sektörde deneyim ve uzmanlığını geliştirmiş, müşteri taleplerine özel çözümler üreterek rakipleri arasında sıyrılmayı başarmıştır. Taşımacılık sürecindeki hiçbir hizmette dış kaynak kullanmayan şirket, uluslarası ortaklıkları sayesinde dünyanın her yerinde her türlü yasal ya da teknik sorunu kolayca çözer, müşterilerinin taşınma sürecinde zaman, para ve işgücü kaybına uğramasına izin vermez.
9 Ekim Şirkeler Grubu’nun hizmet alanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

Enter your keyword