Uluslararası Ev Eşyası Taşıma / Zati (Kişisel) Eşya

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma / Zati (Kişisel) Eşya

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma / Zati (Kişisel) Eşya

9ekim Türkiye’ye geliş ya da ayrılış süreçlerinde ev eşyası ve kişisel eşya taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerine ayrıcalıklı çözümler sunar,çünkü uluslararası düzeyde eşya nakliyesi ticari ürün nakliyesinden farklıdır.

Güvenilir bir taşımacılık şirketinin nakliye süreçlerinde uluslararası kalite standartlarını karşılaması gerekir. Özellikle uluslararası ev eşyası taşımacılığı söz konusu olduğunda, 9ekim Türkiye’deki en iyi ve en güvenilir şirketlerden biri olarak göze çarpar. Sektörde 10 yılı aşan deneyimi, uzman ekibi ve üstün nitelikteki organizasyon yeteneği sayesinde rakipleri arasından her zaman bir adım öne çıkmayı başarmıştır.

Birçok organizasyon gibi taşımacılıkta ayrıntılı süreç analizi, planlama ve etkin iletişim gerektirir. Taşınma konusunda bir talep geldiğinde 9ekim uzmanları müşteri ile taşınacak eşya ve kişisel beklentileri doğrultusunda ayrıntılı bir ön görüşme yapar. Bu görüşmeye göre süreç planlanır ve müşterinin tercihine göre seçilen ulaşım yöntemi (kara, deniz ve ya da hava yolu) için organizasyon başlar, yasal işlemler, eşyanın paketlenmesi yurtdışı bağlantılı yükleme-boşaltma, depolama aşamalarının planlanması. Eşyanın teslimine kadar devam eden süreçte müşteri düzenli olarak bilgilendirilir.

Taşımacılık hizmetinin nihayi hedefi eşyayı vaadedilen süre içinde, hiçbir hasar görmeden, istendiği noktaya ulaştırmaktır. Alanında uzman ve deneyimli bir firma olarak 9ekim, beklenmedik durumlara karşı eşyayı sigortalayarak müşterilerinin kayba uğramasına engel olur.

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma Hizmetinin Kapsamı:

• Sürecin her aşamasında profesyonel danışmanlık
• Müşteri gereksinimlerinin analizi ve uygun nakliye seçeneklerinin belirlenmesi
• Eşyanın yerinde paketlenmesi ve yükleme işlemleri
• Kara, deniz ve hava yoluyla nakliye seçenekleri
• Gümrük danışmanlığı
• Varış noktasında teslim, paketlerin açılması ve eve yerleştirme

2 Comments:

 1. YILMAZ AYDIN
  Ağustos 20, 2018 Cevapla

  Sayin yetkili,

  2014 yilinda sizlerin yardimi ile (9Ekim tasimacilik) bir konteyner kiralalayar Istanbul Atasehir’den, Calgary, Kanada’ya tasinmistim. Aldigim hizmetten ve profesyonelliginizden cok memnun kalmistim. Kisa zaman sonra ise (6 – 8 ay ) donus yapma dusuncesindeyim.

  Bu sebeple bu defa konteyner degil ancak parcel tasimaciligi ve maliyetleri hakkinda bilgi rica ediyorum. Yine, tasinmasini istedigim esyalar tamamen kullanilmis ev esyalari (mutfak esyalari, giysi, bazi elektronik esyalar (TV, muzik sistemi, fotograf makinasi vs)) olacaktir. Kapsam disi hicbir esyamiz (alkol, silah, ticari esya) bulunmamaktadir. Mobilyalarim (koltuklar, yataklar) eskidigi icin tasimayi dusunmemekteyim. %90 koli olacak sekilde (kitaplar, kiyafetler, mutfak esyalari. bisiklet, TV) 6-7 metrekup parcel tasimaciligina ihtiyacim bulunmaktadir. Teslimat suresi cok onemli degildir. Daha once 45 gunde teslim etmitiniz. Bu defa da 2 ay altinda bir teslimat uygun olacaktir.

  Mumkun ise 6-7 metrekup uctan-uca teslimat icin, hersey dahil kapidan kapiya teslimat icin benimle yaklasik bir maliyet paylasir misiniz?

  Saygilarimla,
  Yilmaz AYDIN

 2. Uğur Bey
  Temmuz 17, 2019 Cevapla

  Çok kaliteli evden eve nakliyat firmalarının yer aldığı bir site tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enter your keyword