Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Uluslararası fuar taşımacılığı; ilgili fuarda sergilenecek malzemelerinin adresten alınıp gümrük işlemleri yapılarak fuarın yapılacağı adrese nakliyesi ve katılımcı firmanın standına yerleştirilmesi, fuarın sona ermesiyle aynı malzemelerin Türkiye’deki firma adresine teslimini kapsar.

9ekim uluslararası fuarlara katılan şirketlerin nakliye ihtiyaçları için etkili ve hızlı çözümler içeren bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Fuar organizasyonları birçok çalışmanın iç içe geçtiği dinamik süreçlerdir. Dolayısıyla nakliye süreçleri de bu hareketli süreci destekleyecek biçimde koordine edilmelidir.

9ekim süreç içerisindeki her bir detayı titizlikle değerlendirmekte ve profesyonel ekibiyle üst düzey bir çalışmayı garanti etmektedir. Uzmanlarımız öncelikle müşterimizin ihtiyaçları ve ilgili fuar organizasyonunun yapısını dikkate alarak detaylı bir çalışma planı oluşturur. Süreçle ilgili formaliteler ve gümrük işlemleri yine uzmanlarımız tarafından kısa sürede tamamlanır. Taşınacak ürün ve malzemelerin niteliğine uygun nakliye seçenekleri belirlenir ve sorunsuz bir nakliye işlemi için gerekli tüm önlemler alınır. Çalışmalarımız depolama hizmetlerini de kapsamaktadır. Taşınacak ürün ve materyaller bulundukları yerde uzman ekibimizce uygun şekilde ambalajlanıp paketlenir ve yükleme işlemleri yapılır. Taşıma süreci tamamlandığında fuar alanında eşya ve ürünler müşterilerimize teslim edilir. Müşteri istekleri doğrultusunda fuar stantlarının kurulması ve ürünlerin standa yerleştirilmesi hizmeti de verilir.
9ekim, deneyimli ekibiyle, fuar organizasyonları içerisindeki tüm nakliye işlemlerini hızla, güvenle ve tam zamanında gerçekleştirir. Bazen firmalar bir organizasyon boyunca farklı noktalarda sergiler açabilmektedir. 9ekim bu tür talepleri de titizlikle değerlendirir. Organizasyonun tamamlanmasının ardından geri dönüş işlemlerinde firmaya tam destek sağlanır. Stantların toplanması, ürün ve materyallerin paketlenerek hazırlanması, yükleme, gümrük formaliteleri organizasyon sonrası işlemler arasında sayılabilir. Geri dönüşteki nakliye işleminin ardından teslimatı firmanın istediği noktada yapabiliriz. Ayrıca müşterilerimizin sigorta konusundaki her türlü talebini karşılayabiliriz.
Uluslararası fuar taşımacılığı konusunda her aşamada işbirliği yapabileceğiniz bir çözüm ortağına ihtiyacınız varsa, 9ekim’in uzmanlık ve deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Fuar Taşımacılığı Hizmetinin Kapsamı:
• Profesyonel danışmanlık
• Depolama
• Gümrük işlemleri danışmanlığı
• Paketleme, yükleme-boşaltma
• Uluslararası nakliye
• Stant kurulum ve organizasyonu
• Geri dönüş süreci hizmetleri
• Sigorta hizmetleri

Enter your keyword