Paketleme

Paketleme

Paketleme

Paketleme hizmetleri, ürünlerin uluslararası nakliye için hazırlanmasını, taşıma sürecinde herhangi bir zarara karşı korunması için gerekli işlemleri kapsar. Yılda 500’den fazla paketleme işi yapan paketleme ekibi, müşterilerimizin kişisel eşyası konusunda özel bir titizlik gösterir.

Nakliye sürecinde asıl önemli olan eşyanın bir yerden bir yere ulaştırılmasından çok güvenli ve sorunsuz bir biçimde taşınmasıdır. Süreç içinde eşyayı hasar yaratacak etkilere karşı korumak için uygun paketleme-ambalajlama işlemlerinin yapılması çok önemlidir. Paketleme işlemlerinde uluslararası standartlarca belirlenen ölçütlere uyulması gerekir. Gerekli koruma prosedürlerinin uygulanması için eşyanın niteliğine uygun paketleme materyalleri belirlenmeli ve temin edilmeli, paketleme işin uzmanları tarafından yapılmalıdır.

Uluslararası taşımacılık alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan 9ekim’de paketleme aşamasına büyük önem verilir. Paketleme hizmeti eşyanın bulunduğu noktadan alınıp, teslimatına kadarki süreci kapsar.
Bu sürecin sorunsuz tamamlanması taşınacak eşya için en ideal paketleme ve muhafaza seçeneklerini belirlemeye bağlıdır. 9ekim uzmanları öncelikle taşınacak eşyayı inceler. Ardından taşıma prosedürüne ve taşınacak eşyanın özelliğine göre paketleme alternatiflerini belirler. Uygun materyaller sağlandıktan sonra eşyanın paketleme-ambalajlama işlemi başlar. Paketlemede ürün niteliğine göre plastik, karton, metal ya da ahşaptan yapılmış malzemeler kullanılır. 9ekim bünyesinde tüm paketleme çalışmaları sistematik, profesyonelce ve en hızlı şekilde gerçekleştirilir. Paketlenen ve nakliyeye hazırlanan eşyanın envanteri oluşturulur. Envanter bilgileri ayrıca koliler üzerine de işlenir.
Nakliye süreci sonunda paketli eşya müşteriye evinde teslim edilir. Müşterinin beklentileri doğrultusunda paketlerin açılması, eşyanın montaj-bağlantı işlemleri ve eve yerleştirilmesi deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yapılır.
9ekim paketleme servisi birçok önemli kurum ve kişi için yılda ortalama 500 paketleme çalışmasını kusursuz biçimde gerçekleştirmektedir.

Paketleme Hizmetinin Kapsamı:
• Modern yöntem ve uygun materyallerle paketleme
• Eşyanın sökülmesi, paketlenmesi, uygun koli ve sandıklarda muhafazası
• Eşya envanteri oluşturulması
• Donanımlı araçlarla nakliye
• Paketlerin açılması, eşyanın kurulum ve montaj işlemleri
• Ev içinde eşyanın yerleştirilmesi

Enter your keyword